Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Książka z winem w tle"

Zobacz komentowany obiekt

01.12.2010 10:37

Wow :) 3 książki i dwoje moich ulubionych pisarzy ....

Nora Roberts świetne książki, tyle że ... kryminały :P ... a w/w to romans, których pisze bardzo dużo, czy ktoś czytał tą książkę ? Innymi słowy czy facet da radę ;)))

Peter Mayle to chyba mój obecnie ulubiony pisarz, szczególnie za tytuły "Rok w Prowansji" , " Jeszcze raz Prowansja" , kto lubi książki o miejscowych zwyczajach ludzi, okraszone niesamowitym humorem Peter-a polecam gorąco. Obecnie akurat walczę z "Wytrawnym przekrętem" jestem gdzieś w połowie, początek ciężki nietypowy dla Peter-a, ale na szczęście zaczęły się już w książce wyprawy po knajpkach i winnicach, więc teraz będzie to już pewnie moment :)

Tom Standage ...hmm nie znam... jakieś opinie ?

01.12.2010 17:31
Nowy Mayle? Czemu nie. Miał parę horrrendalnych kiksów ("Dobry rok" - no jak Cię mogę, ale na szczęście Russell Crowe był w okolicy i pokazał klasę) , ale na ogół trzyma poziom. Tak mnie kiedyś zauroczył, że pojechałam na Stację Zadupie kupić resztę tytułów. Właściwie to nie książki, a gawędy Anglika zaskoczonego tym, że JEDZENIE MOŻE BYĆ TAKIE DOBRE, a wino TAK DO NIEGO PASOWAĆ. W sumie polecam, nawet bardzo.

03.12.2010 18:21
dominikw napisał:

Wow :) 3 książki i dwoje moich ulubionych pisarzy ....

Nora Roberts świetne książki, tyle że ... kryminały :P ... a w/w to romans, których pisze bardzo dużo, czy ktoś czytał tą książkę ? Innymi słowy czy facet da radę ;)))

Peter Mayle to chyba mój obecnie ulubiony pisarz, szczególnie za tytuły "Rok w Prowansji" , " Jeszcze raz Prowansja" , kto lubi książki o miejscowych zwyczajach ludzi, okraszone niesamowitym humorem Peter-a polecam gorąco. Obecnie akurat walczę z "Wytrawnym przekrętem" jestem gdzieś w połowie, początek ciężki nietypowy dla Peter-a, ale na szczęście zaczęły się już w książce wyprawy po knajpkach i winnicach, więc teraz będzie to już pewnie moment :)

Tom Standage ...hmm nie znam... jakieś opinie ?


Ajajaj, te książki też będą.:) Dobór był taki, żeby dla każdego coś się znalazło. Tom Standage - tak smakowicie brzmiał opis i fragment tej książki, że nie mogłam się oprzeć. Już zresztą zamówiłam. Może ktoś zdąży wcześniej przeczytać?

21.02.2011 11:57
Mam do sprzedania "Winny przekręt" Mayl'a lub wymienie na inną z opisanych :)

Z innej tematyki jak kogoś interesuje:
Nora Roberts - Obietnica Śmierci
Coben - Ostatni szczegół


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem