Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Kinga Rusin i Dom Perignon

26.01.2011 08:49

obrazek
Zdjęcie pochodzi z wywiadu "Na razie nie chcę być żoną" z Kingą Rusin w ostatniej Vivie :)

Czy mieliście okazję próbować tego szampana?

26.01.2011 10:24
perignon -.-
nie mialem i nie zamierzam go probowac. szampan za 600 zl?????? nie ma mowy. no chyba ze mnie ktos nim poczestuje ;D

26.01.2011 10:47
Popieram zdanie kolegi :) ostatni szampan w wersji Brut w ogole mi nie podszedł :)

26.01.2011 11:28
obrazek
Dominik, a co to był za szampan?
Ja ze swojej strony polecam Luis Roederera (na europejskich lotniskach do kupienia nawet za ok 130 zł) który został mi kiedyś polecony przez Pana Krzysztofa. A oprócz tego Brut Collection Paris Duval-Leroy, ale ten jest niestety droższy.

W załączniku luis na sopockiej plaży w sylwestrową noc :)

26.01.2011 11:38
Dopytam w piatek na degustacji, piliśmy go na kursie w weekend, ale nawet nie zrobiłem notatek bo był "bonusowo" :), a w smaku zbyt duża goryczka , jakaś nafta nie lubię tego ... to tak jak kocham Reislingi z Moseli, a z Alzacji są nie do wypicia :(

26.01.2011 11:44
No pewnie, przecież to są indywidualne odczucia. Dla mnie bardzo fajną odskocznią od drogich szampanów jest cava i prosecco. Można znaleźć (nawet w Polsce) wino w dobrej cenie, które potrafi pozytywnie zaskoczyć.
A co do wspomnianych rieslingów to jak wiadomo jest to wino nieobliczalne
ps. w piątek rozumiem wybierasz się do pijalni?

26.01.2011 11:50
takjuż nie możemy się doczekać nowych historyjek od prowadzącego z "Winnych Czarodziei", za tydzień Klimaty :), ponoć coś jest w Winotece 5/02, ale jakaś cisza zapadła , chyba jeszcze sami nie wiedzą co będzie...wiec raczej wyląduje na imprezie karnawałowej niestety z Dionysosem ...

26.01.2011 12:07
:((( jak poprawić tytuł? W edycji nie mogę tego zrobić...

26.01.2011 12:58
Tam nie ma takiej opcji. Już poprawiłem.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem