Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Kupony promocyjne

25.12.2009 15:14

Postanowiłem sprawdzić jak działają kupony promocyjne. Okazja po temu była przednia, bo jak zwykle Wigilię Świąt Bożego Narodzenia spędzamy we Wrocławiu, a odpowiedzialność za dostawę napojów spadła na nas.
Wiemy jak trudno dobrać wino do tradycyjnych potraw wigilijnych. Najlepszym wyborem jest białe wytrawne i takiego wina postanowiłem poszukać. Wybór dostawców oferujących kupony nie jest wielki. Jeden z nich jest firmą wrocławska i do niej właśnie udałem się po zakupy.
Wygenerowałem kupon i zalogowałem się do sklepu internetowego . Proces wyboru starałem się wspomagać informacjami z portalu. Myślę sobie, spróbujmy kilka win i tak też zrobiłem.
Wszystko przebiegało sprawnie do momentu wyboru sposobu płatności i dostawy.
Tu wystąpił pewien zgrzyt, bo okazało się, że muszę odebrać zamówiony towar w sklepie, choć w ofercie była przesyłka kurierska. Płatność niestety na miejscu.
Na szczęście rzeczywistość była bardziej pozytywna niż oczekiwałem. Właściciel, czyli Pan Krzysztof Cygan dostarczył wino pod wskazany adres, a płatności można było dokonać przy odbiorze.
Czy zakupiony towar sprawdził się na Wigilii?
Muszę powiedzieć, że wina oferowane przez Provino mają swoja klasę. Trzy gatunki białego, które nabyłem w ramach realizacji kuponów promocyjnych spełniły oczekiwania grona degustatorów o dość zróżnicowanych oczekiwaniach.
Jednym bardziej smakowało Cortese Piemonte Ullio 2007 , innym Arneis Roero Luigi Giordano 2007 , ale poziom wszystkich win był wysoki.
Dodatkowo nabyłem też rewelacyjne Barbera d'Asti Superiore Gianni Doglia 2006 . Kupiłem je ponownie, po zeszłorocznych doświadczeniach i tym razem zrobiło na mnie i mojej żonie wielkie wrażenie. Po prostu trafia w nasze gusty i oczekiwania.
Wypada mi tu tylko polecić zakupy w Provino. Niewielkie winnice z północy Włoch są źródłem wielu wspaniałych i bardzo dobrych win, które warto spróbować.

27.02.2010 21:38
Na początku miałam opory. Nie przywykłam do kupowania wina przez internet, ale pomyślałam czemu nie. Skusił mnie rabat w Provino.

Co do samego zakupu: na początku zweryfikowałam ofertę na portalu czytając opinie Klubowiczów. Gdy byłam już zdecydowana wysłałam maila do Provino w którym wymieniłam wina, którymi jestem zainteresowana. Po krótkiej korespondencji i ustaleniu kosztów przesyłki otrzymałam kwotę do zapłaty - wybrałam płatność przelewem. Rabat został uwzględniony. Przesyłka wysłana została ups, a kurier dostarczył mi ją do domu.

To czego najbardziej się obawiałam, czyli uszkodzenie wina podczas podróży... W tym przypadku było to chyba niemożliwe :) każde wino było starannie zapakowane w tzw. "bąbelki".

Podsumowując, polecam.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem