Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Szukam Pomocy w wycenie Wina

30.08.2015 16:15

obrazek
Witam mam problem co do wyceny wina - ( Chateau joanny côtes-du-rhône villages 2006 ) -
a mianowicie na zagranicznych forach i stronach jest to bardzo drogie i wysoko kwalifikowane francuskie wino więc nie wiem jakie brać kryteria co do ceny ale takie samo wino kosztuje około 15 000 zł. Odpowiedzi na zagranicznych i także francuskich forach było
___________

Hi Joan

We don't seem to have any price information on this vintage, but I'm sure it's expensive :)

Here's what we know: http://www.vivino.com/wineries/dupond/wines/chateau-joann...

: http://www.vivino.com/wineries/dupond/wines/chateau-joann...
_____________________________________
Proszę o podpowiedź i gdzie mogę takie wino z mojej kolekcji wycenić i sprzedać
Pozdrawiam

01.09.2015 18:08
Ludzie, skąd wy się tutaj bierzecie???
Włosy dęba stają jak się czyta niektóre posty. Kupiłeś już sobie samochód awansem pod to wino?
Ten producent to co najwyżej druga liga apelacji Cotes du Rhone, a wina tego typu Villages w tym wieku są za stare.
Wydałbym na nie około 10 złotych z ciekawości, bo raczej dwa łyki i zlew.

02.09.2015 11:26
Chłopie bo inaczej o tobie nie powiem - Ktoś szuka pomocy na wycenie i kategori nie mówimy tu o czymś w stylu kupił i szpanuje czy coś w tym stylu posiadam kolekcje win taką że by ci dęba włosy stanęły. A jeżeli chcesz kupić to wino za 10 zł to proszę bardzo jak napijesz łyka i w zlew bo na więcej jak 10 zł za wino cię nie stać to wino kolekcjonerskie . Jesteś tutaj nie od pomocy tylko hejtowania ludzi co szukają porady i tym podobne. Kup sobie wino za 20 zł i siądź przed laptopem i się zastanów. Dziękuje za pomoc że jest wartę 10 zł kończę temat
Pozdrawiam

02.09.2015 15:27
Cóż, w dalszą polemikę wdawać się nie będę, bo jesteśmy na różnych poziomach znajomości tematu. Sprzedajesz bajki o Cotes du Rhone Villages 2006 za 15 tys. złotych, nie mogłem się powstrzymać ze zgryźliwym komentarzem. Nie znasz się to nie wypisuj bzdur. Umiałeś wyguglować tę stronę, trzeba było poświęcić 10 minut więcej na znalezienie polskiego eksperta w sieci i zadanie mu pytania o tę butelkę. Też kończę temat.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem