Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Przekrojowa degustacja Pinot Noir w Winiarni Winoman

Data: 12 marca
Godzina: 19:00
Miejsce: Winoteka i winiarnia WINOMAN
  Krakówpn.png

Żadna inna odmiana ciemnych winogron nie cieszy się wśród winiarzy na świecie taką estymą. Można robić najlepsze wina z innych odmian, ale i tak najskrytszą ambicją każdego winiarza jest wytłoczenie wielkiego wina z gron odmiany Pinot Noir. To jedna z najstarszych odmian winorośli szlachetnej. Należy do tych odmian, które są w stanie oddać charakter siedliska. Za najlepsze uważane są parcele Burgundii, a dzieje Pinot Noir w innych regionach to kronika częstych porażek i niezważającej na nie nostalgii.

 

Winoteka i Winiarnia WINOMAN zaprasza Państwa na przekrojową degustację win z odmiany Pinot Noir. W formie zabawy enologicznej zaprezentujemy różne style win z różnych regionów starego i nowego świata. Spotkanie degustacyjne odbędzie się w Krakowie, w lokalu przy ul. Św. Tomasza 7, w dniu 12 marca o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy.

 

Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł od osoby. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem 12 4221028 (w godz. 12.00-23.00) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej rezerwacja@winoman.pl. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja jest ważna po dokonaniu wpłaty na konto PeKaO S.A. 16 1240 4432 1111 0010 2363 7903 (z tytułem przelewu „Degustacja Pinot Noir”) lub gotówką w kasie winiarni.

 

Andrzej Bocheński

WINOMAN.PL


Następne wydarzenia

     


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.