Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Gambero Rosso 2013 - relacja"

Zobacz komentowany obiekt

16.01.2013 10:36

"Jednak w Polsce nie ma innej takiej imprezy, która zbiera część creme de la creme włoskiego winiarstwa w jednym miejscu."
Ale co po tym, że zbiera się najlepsze włoskie winiarstwo skoro wina w takiej temperaturze nie powinny być serwowane.
Dla mnie to jest niepojęte. Przecież to nie pierwsza tego rodzaju impreza organizowana w Warszawie, a nikt się nie uczy na błędach... :]

16.01.2013 21:42
... a dla Prange wsio o.k.http://blogi.magazynwino.pl/prange/?p=512

16.01.2013 21:47
A widziałeś co napisał @reuptake na fb?
Zacytuję:
"Nie chcę nic mówić, ale niektórzy opuszczają gościnne progi Sheratona nawaleni w trzy krewetki." ;)))

16.01.2013 21:52
Tomek nie brał udziału w komentowanych degu, więc miał ten komfort degustowania krótko po rozpoczęciu całego wydarzenia, gdzie oprócz winiarzy była zaledwie garstka osób ;)

Co do komentarza Marcina - "uroki degustacji"...

16.01.2013 22:02
Ciekawy jestem relacji innych blogerów ;)

Michał, a co z relacją z Żabki? Dowiemy się czegoś ciekawego? :)

16.01.2013 23:12
Info będzie jutro, ale już mogę zdradzić, że szału nie było ;)

17.01.2013 11:43
WB na Winicjatywie:
"[...] Kto był na poprzednich degustacjach „Krewetki” i ostrzył sobie zęby na repetę, mógł poczuć się zawiedziony. Dwa razy mniej producentów, cztery razy mniej win (tylko 52) niż poprzednio, z czego zaledwie 10 butelek nagrodzonych „Trzema Kieliszkami”, z prawdziwych sław tylko Jermann i Volpaia, reszta to była druga i trzecia liga włoskiego wina, winiarnie na dorobku albo jeszcze kompletnie nieznane. Ciekawych win trochę było, ale jak na wydarzenie reklamowane jako „najlepsze wina włoskie 2012 roku”, budziło raczej uśmiech, szczególnie że wśród tych najlepszych nie znalazło się żadne Brunello (!), jedno mało istotne Barolo, żadna musująca Franciacorta, ani jedno Soave, ani jeden producent z Alto Adige… Wina po stronie Gambero Rosso, który od kilku lat przykręca producentom finansową śrubę i większość marynarzy z tego statku już po prostu zrejterowała. [...]"
Krewetka na diecie ;)


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem