Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - Wino z Nowej Zelandii - prośba o opinię

09.12.2015 17:19

Dzień dobry,
Dostałam w prezencie wino białe Ta Moko - Sauvignion Blanc z Nowej Zelandii (r. 2013) - znalazłam taką informację: http://www.karwigwines.ie/Ta-Moko-Sauvignon-Blanc

Zastanawiam się, czy butelka warta jest zachodu, żeby ją komuś odsprzedać. Lubię białe wina ale chyba nie dorosłam do smakowania takich win z górnej półki :) Jak Państwo myślą?
W Polsce chyba się go nie da kupić od tak - szukałam w różnych miejscach i nic... Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

16.12.2015 07:40
Z górnej półki? Kojarzę ważniejszych producentów SB z NZ i nie słyszałem o takim (chyba, że Pani pomyliła z Te Mata).
W każdym razie jest to co najwyżej zwyczajne wino i 2013 to już trzeba wypić. Wartość jest mała, stawiam, że max. do 30-40 zł, bo nawet w dyskontach polskich można taniej kupić przyzwoite SB NZ i świeższe roczniki.

08.03.2016 10:47
Trochę mnie tu nie było i teraz dopiero widzę odpowiedź :)
Tak mi powiedziano, że wino jest super i w ogóle, nie znalazłam informacji nigdzie o tym winie więc założyłam, że byle jakie nie jest :) Ale dziękuję za informację - w takim razie nie pogardzę :)

04.04.2016 18:57
niniejszym oświadczam, że bardzo dobre było - słodkawe ale nie za bardzo. polecam, jeśli ktoś trafi :)


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem