Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - Moet Brut

07.12.2016 14:28

obrazek
Witam, ma do sprzedania:
5x Moet Brut
1x Moet Nectar Imperial (czarny)
1x Moet Rose

08.12.2016 15:49
Kupie
Prosze o kontakt

08.12.2016 19:57
Dam więcej niż Zofia krótka piłka

08.12.2016 21:04
To prosze kupic ja rezzygnuje za taka cene .
Prosze kupic i zamawiac nikt nie broni :)

08.12.2016 23:42
To forum powinno zmienić nazwę na sprzedammoetalubklikota.pl
Moeta i Clicquota robi się rocznie wiele milionów butelek (dokładnych danych nie chcą podać, żeby nie tracić prestiżu u prostego luda). Jest to też ulubiony prezent ślubny prostego luda z tzw. aspiracjami. Wiem, że prosty lud obdarowany ślubnie Moetem (mimo tzw. aspiracji) nie pije szampana, więc chce go potem opylić na forum.
A czy ktoś to w ogóle pije czy tylko sprzedaje dalej?

09.12.2016 07:50
Ja pije bo uwielbiam ten trunek ...
Ale smieszy mnie przebijanie ceny ktora nie jest widoczna czyli jak jest wart 500 zl na sprzedaz za sztuke to pan tez przebije mnie ?
To nie szampan wart 5 zl ze licytujemy kto da wiecej... Wiec kometarz pana przebije ktorka pilka jest troche dla mnie zabawny.
Pan borowskir podziwiam pana za kometarze jest tu Pan jedyny ktory widac dobrze zna sie na trunkach i uwielbiam pana za szczerosc i madrosc.
Pozdrawiam a pan nr 1 niech dalej licytuje za cene prawie sklepowa :-)

09.12.2016 10:17
Borowskir jest królem szydery :) nie ukrywam, że inteligentej szydery.

Zofia powiem tak - wszyscy wiemy że kupujesz szampany za półdarmo pisząc bajki, że w żabce i auchan była promocja i moet tam był za 89 zł a w lidlu na sylwestra po 99 zł. A potem nagle sama wyskakujesz z ofertą sprzedaży !!! :) to kobieto się zdecyduj - kochasz te szampany i je pijesz czy kochasz kupować je zbijając cenę a potem sprzedajesz z przebitką.


09.12.2016 17:04
Nie napisalam aboslutnie 89 zl a 148 zl i napisalam wyraznie pana oszczerstwa sa nie na miejscu
Proponuje pojsc do zabki auchan i zobaczyc cene moet veuve
Takze nie trace czasu na bzdury
Pozdrawiam

10.12.2016 00:35
Wczoraj brałem udział w panelu degustacyjnym 37 szampanów dostępnych w Polsce do 150 zł. Moet Chandon Brut raczej nie byłby w czołówce szampanów o połowę tańszych. Można kupić coraz częściej solidnego szampana w marketach, naprawdę jest świat poza Moetem robionym corocznie w 25-30 mln butelek! Polecam poczytać wyniki wczorajszej degustacji w ciemno szampanów na www.winicjatywa.pl


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem