Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Tablica ogłoszeń - joseph drouhin

02.05.2017 19:01

obrazek
posiadam wino montrachet joseph drouihin z 1989 roku prosil bym obeznana osobe w temacie o wycene tego winka z gory wszystkim dziekuje
pozdrawiam

03.05.2017 00:59
To nie jest winko. Zawsze mnie dziwi skąd coś takiego mają ludzie bez pojęcia w temacie, wykopujecie to na działce?
Jest jeden poważny minus. Stare białe burgundy cierpią na utlenienie, więc nie wiadomo co jest w środku.

03.05.2017 10:35
owszem niemam bladego pojecia o winach i innych trunkach wiec prosze was o pomoc otrzymalem je od klienta u ktorego pracuje w austrii powiedzial mi ze jest bardzo dobre dla mnie wino to wino i z tego co widzialem jego piwnice na wina wiec wdaje mi sie ze lezakowalo odpowiednio
chcialbym je sprzedac...poniewaz niemam gdzie tegotego pryechowywac mam jeszcze pare wynalazkow ale juz sa zamowione obecnie to cos lezakuje u mojego kolegi ktory sporadycznie sie tym interesuje...
zapraszam chetnych do zakupu tego trunku badz podanie wartosci w polsce na zagranicznych stronach znalazlem je i ceny sa dla mnie jak za flaszke niemozliwe wiec chetnych prosze o podanie ceny i tel oddzwonie

04.05.2017 17:24
Cóż, jestem typem, który wali prosto z mostu to co myśli. Nie mam pojęcia jak to możliwe, żeby ktoś dawał w prezencie butelkę takiego wina komuś kto nie ma o winach pojęcia i kto nie umie pisać w ojczystym języku.
Podróbka, zmyślona historia albo sytuacja z tych, które nie śnią się filozofom.
Nie daje się w prezencie sportowego samochodu komuś kto nie ma prawa jazdy.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem