Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Hyde Park - Jak zaaranżować kuchnię

09.08.2023 11:49

Czeka mnie remont kuchni. Chcę zaplanować pomieszczenie, tak aby było jak najbardziej wygodne i jednoczesnie praktyczne. Jakieś pomysły gdzie rozmieścić meble? Jak dobrać sprzęty?

15.08.2023 13:22
Szuflada pod zlewem na kopa, samodomykajace szuflady, gniazdka, gorne szafki otwierane na tipony do gory - oszczędza sie brudzenia brudnymi rękami:D porządny blat ( u nas granit) na którym można kroić, odkladac gorące gary, moze stać woda i nie widać brudu duuzo szuflad, pilot do okapu ( w przypadku podszafkowych, żeby za każdym razem nie wciskać glowy pod okap czy po omacku szukac). Jeżeli jest piekarnik i mikrofala w słupku to warto nie zaczynać z piekarnikiem na wysokości blatu bo mikrofala jest tak wysoko ze trudności sa z wyciąganiem np miski z zupa, warto ten slup troche obniżyć względem blatu, dodatkowe oświetlenie ppd górnymi szafkami, żeby blat byl doświetlony.
Zlew podwieszany (mam manie scierania okruchów z blatu do zlewu i w nakładanym zawsze gromadziły sie w szczelinach a tutaj laduje wszystko w zlewie . Ja polecam poltora komorowy zeby odkladac mokre naczynia, których nie pozmywa zmywarka. Do tego płyta indukcyjna.
Odsyłam na stronę biura projektowego z Krakowa https://marengo-architektura.com/oferta-projektanta
Jest tutaj wiele inspiracji na meble kuchenne.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem