Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Degustacje, degustacje, degustacje! - Kraków - Degustację win toskańskich "Królestwo Sangiovese"

07.11.2010 22:49

Ktoś się wybiera :) ?
Pijalnia Win Francuskich
sklep - winiarnia - kawiarnia
ul. Zamenhofa 6/1, Kraków
www.pijalnia.com

09.11.2010 16:27
Mi się uda :) biorę trójkę znajomych i standardowo dam znać jak było :)

10.11.2010 22:13
Brakowała nam Pana Michała i jego znajomych z ciekawymi historiami ... kolega niestety nie przebił się przez grono Pań koło niego ;), a szkoda ...
Sensowniej byłoby też prowadzić degustację win dostępnych w codziennej sprzedaży w winiarni niż tylko przesłanych do degustacji ... w porównaniu z degustacją win ze Szwajcarii minus, zdaje sobie sprawę, że Toskania to "przewodnio" Sangiovese , ale jednak degustacja oparta tylko na 1 szczepie skupiając się na czerwonym winie robi się zbyt płaska ... wina bardzo zróżnicowane to plus ... ale ... czegoś brak. Bardzo spodobał nam się motyw wyświetlania slajdów na "szwajcarskim" pokazie dużo ciekawych zdjęć i komentarzy, tym razem ... slajdy jak na wykładach na uczelni, wypunktowane, suche ... może historia była, ale nie przebiła się przez grono Pań nie zainteresowanych co miał do powiedzenia sommelier bo na pewno miał ... ale się poddał
Cieszy mnie to , że nie była to moja pierwsza degustacja ...tylko druga :P , bo zachowałem nadzieję i chęć dalszych wizyt.

11.11.2010 15:21
dominikw napisał:
może historia była, ale nie przebiła się przez grono Pań nie zainteresowanych co miał do powiedzenia sommelier bo na pewno miał ... ale się poddał

bez komentarza.
Sensowniej byłoby też prowadzić degustację win dostępnych w codziennej sprzedaży w winiarni niż tylko przesłanych do degustacji

Zgadzam się w 100%


12.11.2010 22:39
Mam cynkNajbliższe degustacje mają być autorskiej selekcji win z Alzacji, Mozeli i Burgundii ... ale w sumie aktywny z Krakowa tylko ja tu chyba jestem :(


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem