Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Degustacje, degustacje, degustacje! - Kraków - 24.06 degustację win z Izraela w Vintage

10.06.2011 02:45

24.06.2011 (Vintage, rynek 45).

Winnica Carmel z Izrael'a:

1.RIDGE WHITE
2.CHARDONNAY UPPER GALILLEE
3.MERLOT
4.CABERNET SAUVIGNON, MERLOT, SHIRAZ
5.ZARIT CABERNET SAVIGNON
6.SHA'AL Gewurztraminer

Opisy win na: http://www.winkolekcja.info/katalog-26-maja.pdf

Godz. 20:00, Wstęp: 50 pln
Prowadził degustację będzie sommelier Pan Michał Stępień

10.06.2011 12:33
Oferta Winkolekcji wygląda nieźle. Trzeba będzię kiedyś coś od nich spróbować. Dodatkowo bardzo ładny graficznie katalog.

11.06.2011 11:38
Nie ma to jak kompetentna i merytoryczna wypowiedź....

W odpowiedzi na powyższy komentarz kieliszka napiszę - lubię wina el sol, bo podoba mi reklama z kangurami....


12.06.2011 13:15
No to też się popisałeś :) ... gdyby nie płeć wyczuwałbym pewien problem ( bez urazy drogie Panie )

12.06.2011 19:59
Nie rozumiem...
Możliwości są dwie:
1) Albo Ty nie zrozumiałeś mojej ironii...
2) Albo Ja nie zrozumiałem Twojej ironii na temat mojej ironii...



12.06.2011 20:10
Pierwszym postem na forum wsadzę od razu kij w mrowisko, bo akurat z ofertą Winkolekcji zdarzało mi się zetknąć, zarówno na degustacjach (czapka z głowy po raz kolejny przed panem Sławomirem Chrzczonowiczem), jak i na półkach sklepowych (Alma).

Może i mój imiennik niefortunnie dobrał argumenty, nie zmienia to jednak faktu, że oferta Winkolekcji jest bardzo ciekawa - w miarę regularnie sięgam po importowane przez nich wina z Bierzo, Toro czy Prioratu (tu naprawdę chciałbym częściej, ale cóż - ograniczenia wiadomej natury), a to tylko Hiszpania, która ostatnio była mocniej "na tapecie". Do tej pory nawet zakupy w ciemno ("kto to importuje... aaa, Winkolekcja, bierzemy) nie zakończyły się żadną spektakularną wpadką - stanę zatem w obronie.

W

PS. Żeby nie było niedomówień - nie jestem w żaden sposób związany z którymkolwiek importerem/sprzedawcą ;)

12.06.2011 20:32
1. zabrakło mrugnięcia okiem może u któregoś z nas
2. i gdzie ten kij ? :)

12.06.2011 21:14
Kijem się jednak postanowiłem podeprzeć, bo coś mi ciężko po wczorajszym dziku z kasztanami spożywanym o nieprzyzwoitej porze (pozostaje zazdrościć innym przemiany materii)

12.06.2011 21:20
Hehe jak miło :)

Witamy kolejną osobę z grodu Kraka :) , coś czuję powiązanie z
- kotami norweskimi :)
- naszym stolikiem
- ... i aluzją do mojego talerza :P

Dzik i kasztany były boskie :) ... szkoda, że tylko 3 talerze dorwałem

25.06.2011 21:07
Po raz trzeci utwierdziłem się w ocenie, iż :
- wina izraelskie są bardzo dobre
- wina izraelskie ...niestety w większości maja wysokie ceny :(

oraz po raz pierwszy, że klimatyzacja w lokalach jest niezbędna ... więcej później.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem