Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Gdzie kupujemy wino? Których miejsc unikamy, a które polecamy? Na prośbę Dominika ;) - Sklep na Krupniczej we Wrocławiu

03.04.2009 22:14

Przez przypadek odwiedziłem sklep z winami na Krupniczej we Wrocławiu. Miałem trochę czasu i nie mogłem oprzeć się pokusie, żeby zajrzeć do miejsca, w którym jeszcze nie byłem.
Południe, sklep pusty, tylko trójka dżentelmenów w różnym wieku. Po zdawkowej wymianie zdań - w czym możemy Panu pomóc, jeden z nich zainteresował się bardziej moją obecnością w sklepie. Zagrałem znawcę ,co nieco ustawiło naszą dyskusję o potencjalnych zakupach.
Dyskusja była interesująca. Sklep sprzedaje wina wyselekcjonowane od różnych dostawców. Część z nich rozpoznałem (to znaczy dostawców), ale większość win była dla mnie zupełnie nowa.
Wyszedłem z trzema winami. Jedno właśnie pijemy. Portugalskie. Jest bardzo dobre. Może tam jeszcze wrócę, jeśli pozostałe dwa będą też tak dobre.

11.04.2009 19:36
Wszystkie wina były bardzo dobre. Czyli nie pozostaje mi nic innego jak zarekomendować to miejsce.

24.04.2009 21:28
Krzysztof napisał:

Przez przypadek odwiedziłem sklep z winami na Krupniczej we Wrocławiu. Miałem trochę czasu i nie mogłem oprzeć się pokusie, żeby zajrzeć do miejsca, w którym jeszcze nie byłem.
Południe, sklep pusty, tylko trójka dżentelmenów w różnym wieku. Po zdawkowej wymianie zdań - w czym możemy Panu pomóc, jeden z nich zainteresował się bardziej moją obecnością w sklepie. Zagrałem znawcę ,co nieco ustawiło naszą dyskusję o potencjalnych zakupach.

>>>Jak się gra znawcę???

Dyskusja była interesująca. Sklep sprzedaje wina wyselekcjonowane od różnych dostawców. Część z nich rozpoznałem (to znaczy dostawców), ale większość win była dla mnie zupełnie nowa.
Wyszedłem z trzema winami. Jedno właśnie pijemy. Portugalskie. Jest bardzo dobre. Może tam jeszcze wrócę, jeśli pozostałe dwa będą też tak dobre.


>>>A jak jedno?? Kto wybieral wina, Pan czy właściciel strony.
>>>Polecam:
wrocławski wątek

29.04.2009 23:19
sstar napisał:

Moja odpowiedź dla sstar

>>>Jak się gra znawcę???
Nie wiem jak - zawsze jestem sobą.


>>>A jak jedno?? Kto wybieral wina, Pan czy właściciel strony.
Wina były rekomendowane przez osobę z krwi i kości. Nie wiem czy był to właściciel, czy pracownik. Opisywana przeze mnie scena rozgrywała się w "realu", a nie w sieci.

Co do rekomendacji wrocławskich - Vincent ma ciekawą ofertę, ale nie zawsze do mnie trafia.




Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem