Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Spotkanie z winami świata - Włochy"

Zobacz komentowany obiekt

03.02.2012 10:19

Musimy Bartka wyposażyć w lepszy aparat ;), bo jak widać nokia e66 fotki pstryka mizerne

03.02.2012 11:38
Ręką drżała, to przed winem jeszcze musiało być, czekamy dziś na oceny z degustacji naszych Szanownych Klubowiczów

03.02.2012 20:03
Też jestem ciekaw opinii klubowiczów, W.B na Winicjatywa tylko Primitivo, Prosecco i Moscato pozytywnie ocenił (recenzji Inzolii co prawda nie było), Barbaresco, Sangiovese i Valpolicella dostały mocne ciosy od W.B.
Jakoś rzadko mi było po drodze do Owada, a gdy się pojawiałem to półka z winami odstraszała mnie skutecznie. Wolę skoczyć do Leclerka na Ursynów, już po raz wtóry robię tam zakupy i zawsze trafiam w 10 w zakresie cenowym 20 - 40.
Leclerk co prawda sam nie importuje win i posiłkuje się firmą MJA, lecz jakie to ma znaczenie, zawszę mogę coś ciekawego trafić

03.02.2012 20:07
Leclerka w KRK nie mamy ... wiec temat Lidl/Insekt zawsze ciekawy choć do Insekta mi nie po drodze, no i ta płatność gotówką mnie zniechęca. Sprawdzę Winicjatywę, bo cokolwiekby nie pisali o Moscato, dla mnie to chyba zawsze będzie parodia wina a'la Vibovit.

03.02.2012 20:32
Moim zdaniem moscato sprawdza się tylko w towarzystwie lekkich deserów.


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem