Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Gdzie kupujemy wino? Których miejsc unikamy, a które polecamy? Na prośbę Dominika ;) - Dekanter

19.08.2009 13:35

Polecam sklep internetowy www.dekanter.pl a dla mieszkających w okolicach Białołęki i Tarchomina w Warszawie również mały sklepik dekanter w Forcie Piontek przy Modlińskiej. Obsługa urocza i rozmowna, nie ma problemu z wyszukaniem win w korzystnej relacji ceny do jakości. Mają naprawdę niezłą selekcję.

19.08.2009 17:47
Agnieszkas42 a możesz polecić jakieś sprawdzone wino? Z chęcią się tam wybiorę.

24.08.2009 15:45
To ja polecam sklepy z winami spod adresy www.dobrewina.pl (ponad 30 sklepów w całej Polsce) i większość win jest w korzystnej relacji cena - jakość :)

24.08.2009 17:33
Ooo to może Pan mi odpowie :)
Robię dosyć często zakupy w sklepie marki dobrewina.pl i co i raz obsypywany jestem promocjami m.in:

Chateau Pedesclaux 2004 -> przecena z 175 zł na 73,02 zł...

Przecena rzucająca się w oczy, szczególnie gdy wcześniej kupiło się daną butelkę dwa razy drożej :)

Czy ta akurat promocja związana jest z brzydko mówiąc "utratą ważności" tej pozycji?

24.08.2009 19:45
W prawie każdym sklepie można znaleźć dobre wina i te lekko mnie dobre. Co do Dekantera to kilka pozycji mają jak z bajki: winnica Amphorae z Izraela, Albirino Fulget z Hiszpanii czy winnica Bernard Massard z Luxemburga. Co zaś do promocji to bym się ich bał jeśli są aż tak wielkie.

24.08.2009 21:57
Aż tak wielkie promocje wzbudzają niepokój bądź zaciekawienie, ale z drugiej strony... Grand Cru Classe z 2004 z Chateau Pedesclaux za 73 zł to nie lada okazja. Za tyle nie kupi się takiego wina we Francji, przynajmniej ja się z takim nie spotkałem.

Ps. Sfursat jak tam lodówka? :)
Pzdr

25.08.2009 11:16
W sklepach dobrewina trzeba rozgraniczyć dwie obniżki cen:
1. Wyprzedaże -> są to wina, które osiągają swój najlepszy wiek do picia, czyli lepiej jest je wyprzedać po obniżonej cenie (dzięki temu wino ma swój najlepszy smak, klient jest zadowolony z ceny oraz ze smaku wina) - gorzej byłoby jak byś kupił to wino po normalnej cenie, 175 zł i na dodatek nie wypił tylko zwrócił - ponieważ wino byłoby zestarzone, prawda?!
2. Bardzo Dobra Cena - a mianowicie, są to wina, które sprzedają się bardzo ładnie, bądź są nowościami i tylko jest obniżana cena, aby klienci mogli spróbować nowych win w lepszych cenach...

09.09.2009 20:02
Matmara,

a w jakiej cenie Ty masz u siebie "Chateau Pedesclaux 2004"? Niestety w sklepie koło mnie tej pozycji już nie ma :/

Pozdrawiam

24.09.2009 14:01
Mój post zniknął w kolejce na stronie głównej ;]

Może dobrym pomysłem byłoby pogrupowanie na stronie głównej "ostatnio dodanych postów" w tematy? Ponieważ, jak 5 osób wypowie się w "gorącym" wątku to reszta ucieka...

Matmara, masz jeszcze to wino w sprzedaży?

02.10.2009 09:48
witam,

niestety też nie mam tego wina, z apelacji Pauillac posiadam tylko jedną sztukę Chateau Grand-Puy Ducasse w cenie 135 pln brutto


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem