Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Gdzie kupujemy wino? Których miejsc unikamy, a które polecamy? Na prośbę Dominika ;) - Odkrycie

13.06.2012 21:58

Jeżeli ktoś ma niedaleko delikatesy Piotr i Paweł to polecam bardzo dobre wino za niewygórowaną cenę - Campos de Dulcinea (nazwa odrobinę pretensjonalna:)) Crianza Tempranillo. Piliśmy je w weekendowego grilla nie wierząc że kosztowalo 26 zł. Don Kichot wiedzial co dobre wielbiąc Dulcyneę:)

14.06.2012 16:20
Mam Piotra i Pawła na wyciągnięcie ręki. Do tej pory nie zaglądałem do działu z winami. Muszę to wino koniecznie sprawdzić.

14.06.2012 17:14
Cena tego wina faktycznie zachęca. Niestety P&P zaliczam do sklepów w których marże na winie są zbyt duże. Idealnym przykładem są wina z Campo Viejo lub El coto.

14.06.2012 21:33
Fakt, ale często są wina na promocji (albo z napisem polecamy) i wtedy mają przyzwoite ceny, jako że mam sklep na osiedlu jestem na tyle często że wyłapuję okazje.

15.06.2012 14:29
Dzisiaj w Opolskim Winarium testowałem czerwone portugalskie wino przeznaczone na wernisaż w cenie 14.80 za butelkę!! I okazało się zupełnie pijalne. Pełna ocena zaraz się pojawi na portalu. Dobra relacja jakości do ceny.

21.06.2012 03:36
Wojtku podaj nazwe ...bo na razie w Portugalii porazka .... :(


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem