Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Polka w Lidlu

2017/08/29

 

 

Polka to wino pochodzące z Winnicy Srebrna Góra położonej, w dolinie Wisły, na zboczach Srebrnej Góry  u stóp klasztoru OO. Kamedułów na krakowskich Bielanach.

 

Występuje w trzech odmianach – białej i różowej – półwytrawnej oraz czerwonej – wytrawnej. Jest wizytówką nowej kolekcji win Lidla, dostępnej w sprzedaży od 28 sierpnia 2017 r.

 

Polka gościła w Lidlu już w zeszłym roku, ale mała ilość dostępnych butelek nie pozwoliła wszystkim chętnym na skosztowanie tego ciekawego wina.

 

W tym roku będzie inaczej, tak przynajmniej zapewniają przedstawiciele Lidla. Wino ma być dostępne we wszystkich sklepach i nie zniknąć z półek przez conajmniej kilka dni.

 

Szczegółowo o winach i Winnicy Srebrna Góra napiszemy w osobnym artykule, a tymczasem zachęcamy, aby zapoznać się z Polką, bo warto.

 

Ostatnia kolekcja prezentowana przez Lidl ma tytuł „Klasyka ma Smak” i rzeczywiście oprócz Polki jest w niej kilka win, obok których nie można przejść obojętnie.

 

Bardzo zasmakowała nam Franciacorta Brut Saten, bardzo dobre musujące wino z Lombardii, a także wyprodukowane w Dolinie Rodanu czerwone Crozes-Hermitage.

 

Jeśli znajdziecie coś co Wam przypadnie do gustu to podzielcie się wrażeniami na naszym portalu. Zachęcamy.

 

Notował Krzysztof

 

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować ten tekst


Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.