Strona główna Członkowie Klubu Kontakt Zaloguj
     
 

Wasze komentarze - Komentarze do "Portugalska Biedronka - nowa oferta"

Zobacz komentowany obiekt

17.04.2014 00:31

Ehhh Mike, skusiłem się i wziąłem 2... (słownie dwie) butelki wina alla Mielżyński, odsprzedam za 20 zł :), a o innych lada dzień ;), bo sa perełki w kategorii jakość/cena w kategorii jakość ...nie ma co omawiać ;)

17.04.2014 22:20
Na które pozycje się skusiłeś? U mnie jak woda idzie Vallado, a oferta Madeiry oraz Porto w Biedronce warta jest sprawdzenia, wrócił także Moscatel de Setubal ;)

20.04.2014 17:39
Valldao zawiodłem się, takie wino za 30 zł to żadna , powtarzam żadna rewelacja, jeśli dokładająć 5-10 zł , mogę kupić wina o niebo lepsze ( choćby cała oferta od Mocavero ), innymi słowy, za 20 zł byłoby przyzwoite, za 30 zł, szkoda kasy. Skusiłem jeszcze na Fado cena/jakość ok. ( chyba z 14 zł ) opis zgodny z Winicjatywą, przydałoby sie jakieś delikatne mięsko (http://winicjatywa.pl/2014/04/10/biedronka-swietuj-z-wina...), Lavradores de Feitoria Douro 2011 - spokojne, delikatne, do samotnego degustowania, nie wymaga potraw, cena/jakość (20 zł ) bardzo dobra. Oczywiście Rose , Fálua Monte da Serra Rosé – za tą cenę ( 10 zł ) bardzo fajne, fakt cudu w nim , nie ma , ale na taras, schłodzone za 10 zł ... Nie znam w tym momencie lepszego (świetne do kurczaka w sosie śmietanowym ze szparagami ), oraz Barbeitos Rosado 2013 d... nie urywa ;), trochę "pikantniejsze niż Monte, ale znowu jakość cena ok, bo faktem jest, że bardzo dobre Rose, które kupuję są raczej zawsze w cenach 35-42 zł ...więc raz na czas w ramach oszczędności mogę polecić ... aha i nadal wykupuje po buteleczce Porto Sandeman (20 zł, 375 ml )


Nie możesz dodawać nowych wątków
Nie możesz dodawać nowych postów
Nie jesteś moderatorem