Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Usługi


"Moja piwniczka" jest usługą umożliwiającą zarządzanie domowym zapasem win. Umożliwia przetwarzanie informacji o miejscu przechowywania, ilościach, a także historii pojawiania się wina w Piwnicy.

Aplikacja pozwala na zbudowanie własnej piwniczki z obiektów, które służą do przechowywania wina. Może to być lodówka, regał, półka, pudełko. Każdy z obiektów reprezentowany jest ikoną, ma nazwę i miejsce położenia.

Aplikacja umożliwia:

  • Zabudowywanie i przebudowywanie Piwniczki.

  • Wstawienie wina do Piwniczki.

  • Wyjęcie wina z Piwniczki.

  • Przestawienie wina w Piwniczce

  • Ustawienie alarmów

Zabudowywanie i przebudowywanie Piwniczki.

Budowanie polega na wybraniu z listy ikony reprezentujacej obiekt przechowywania i zdefiniowaniu dla niej nazwy i miejsca położenia. Rozbudowa realizowana jest w podobny sposób.

Usuwanie obiektu z piwniczki jest możliwe, kiedy liczba przechowywanych tam butelek jest równa zero.


Wstawienie wina do Piwniczki

Wstawianie wina do Piwniczki wykonujemy z ekranu widoku wina. Kiedy usługa „Moja Piwniczka” jest aktywna to w prawej części ekranu widoku wina widoczna jest komenda – „Wstaw do piwniczki”. Jeśli chcemy wstawić wino do Piwniczki to klikamy na to polecenie i wtedy na ekranie pojawia się lista miejsc składowania. Pozostaje nam wtedy tylko wybranie miejsca przechowywania i określenie ile butelek chcemy tam wstawić. Dodać również możemy komentarz, który zostanie umieszczony w historii wina w Piwniczce. Komentarz może dotyczyć okoliczności pozyskania wina, okoliczności jego spożycia lub też dowolnego zdarzenia związanego z tym winem.


Wyjęcie wina z Piwniczki

Aby wyjąć wino z Piwniczki to w widoku struktury Piwniczki, klikamy na obiekt, z którego chcemy wyjąć wino, określamy liczbę butelek, akceptujemy, a system aktualizuje zawartość Piwniczki. Również ta czynność może być opatrzona komentarze.


Przestawienie wina w Piwniczce

Przestawienie wina w Piwniczce realizowane jest w podobny sposób jak wyjęcie wina, z tą różnicą, że dodatkowo okreslić musimy nowe miejsce przechowywania wina.


Poniżej przedstawiamy przykładowe screeny z piwniczki:


 

piwniczka_obraz magnify Główny widok


 

piwniczka_lodowka magnify Widok wybranego miejsca przechowywania wina - tutaj jest to lodówka


 

piwniczka_statystyki magnify Zestawienie zawartości piwniczki z podziałem na m.in kraj i rodzaj


 

piwniczka_kronika magnify Kronika piwniczki zawierająca nasze adnotacje dotyczące konkretnego wina


 

piwniczka_wartosc magnify Wartość piwniczki, czyli podsumowanie ile warte są


Alarmy

Istnieje możliwość ustawienia poziomów alarmowych dla wybranych win. Jeśli liczba butelek spadnie poniżej poziomu alarmowego to po wejściu do Piwniczki pojawiaja się odpowiedni komunikat.


Warunki uzyskania dostępu do usługi "Moja Piwniczka"

"Moja Piwniczka” jest usługą płatną dla Członków Klubu,którzy nie uzyskali statusu VIP. Opłata abonamentowa za korzystanie z usługi "Moja Piwniczka" wynosi 20 zł + VAT za miesiąc kalendarzowy. Przy jednorazowej wpłacie za 6 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych z góry opłata wynosi 100zł + VAT. Przy jednorazowej opłacie za 12 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych z góry, opłata wynosi 180 zł+ VAT.

Dla wszystkich Klubowiczów którzy wypełnią profil użytkownika oraz ankietę, będziemy udostępniali na okres miesiąca kalendarzowego wersję testową o pełnej funkcjonalności, ale z ograniczeniem ilościowym do 10 win ( tyle win będzie można wstawić do Piwniczki).Zaloguj się do serwisu aby obserwować aktywność innych użytkowników i odbierać od nich wiadomości.